Doprava ZDARMA při objednávce od 900 Kč!


Všechny objednávky expedujeme do 24 hodin od zaplacení!

O nás

Dobrý den,

jmenuji se Šárka  o přírodní kosmetiku se zajímám mnoho let.

K bylinkám a přírodní kosmetice mě přivedly kožní a potravinové alergie. Kdo má tyto potíže, tak ví, že je to boj na dlouhou dobu a někdy i doživotně. Je to neustálé hledání a testování nových produktů, které by mohly pomoci. Na začátku jsem dala na doporučení kožního lékaře a i na doporučení lékárníků. Používala jsem známé značky kosmetických produktů, které zakoupíte pouze v lékárně. Některé byly vyhovující, některé méně, postupně jsem vystřídala několik značek, ale stejně to mé problémy nevyřešilo.

Moje kamarádka Ilonka se také roky zajímá o přírodní kosmetiku a tak jsem ji jednou požádala o radu.  Tím začalo moje postupné seznamování s přírodní kosmetikou víc a víc. Doporučila mi firmu Caltha a Renovality. Jsou to české firmy vyrábějící přírodní kosmetiku. Každá se zaměřuje trošku na jiné produkty.

Firma Caltha má v nabídce širokou řadu tuhých a tekutých šamponů, mýdel, krémů, deodorantů, zubních past aj. Z jejich výrobků jsem vyzkoušela několik krémů, šamponů a kondicionerů. Výrobky se mi líbily, ale hledala jsem ještě trochu něco jiného. 

Firma Renovality se mi zalíbila širokou nabídkou přírodních olejů, lisovaných za studena. Jejich výrobky byly pro mě malý zázrak, do té doby jsem pleťové oleje nepoužívala ani o nich neslyšela. Pravidelně jsem začala jejich produkty používat včetně pleťových sér. Po necelých 3 měsících začala být moje pokožka zase svěží a zdravá. Základem pro pleť je čištění a dodat pleti potřebnou hydrataci, na kterou mnoho žen zapomíná. Jak žízní tělo když nedodržujeme pitný režim, tak žízní i naše pokožka a po delší době se začnou dělat vrásky, které se nelíbí žádné ženě. Po těchto zkušenostech jsem se rozhodla pro založení e-shopu s přírodní kosmetikou, abych i já mohla prodávat a doporučit produkty z přírody.


                 

Než jsem si svůj malý e-shop zřídila, náhodně jsem objevila v jedné lékárně ještě jednoho českého výrobce přírodní kosmetiky, firmu Nobilis Tilia. Je to firma s 25 letitou tradicí na českém trhu, jejich výrobky jsou certifikované a vyráběné z těch nejlepších surovin. Své výrobky prodávají výhradně v lékárnách nebo na e-shopech, se kterými spolupracují a dodávají jim potřebná školení, propagační materiály, vzorky a informace pro kvalitní informovanost zákazníků. Jejich produkty používám denně, nejvíce jsem si oblíbila pleťové vitamínové olejíčky E a A, řadu Anti-age pro zralou pleť a několik bylinkových krémů.

                            

Všechny produkty co najdete v mém e-shopu, jsem postupně vyzkoušela, oblíbila jsem si od každé značky něco a přináší mé pleti pozitivní účinky. Každá žena chce být krásná a tady je možnost si vybrat z přírodních produktů, které jí v tom pomohou. Já sama Vám nabízím poradenství zdarma, můžete mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na e-shopu , emailem nebo přes messenger. Budu se těšit na Vaše dotazy a vynasnažím se, abych Vám dala co nejuspokojivější odpověď a staly se z Vás spokojené zákaznice mého e-shopu.